ROK 1998

Obrázky se po kliknutí zvětší

Roman Hoferek, Jolana a já doplňujeme živiny. Výstup na Dívčí hrádek byl velice náročný a tak všichni čtyři (Zuzka se skrývá za foťálem) hladově hltáme přichystanou stravu.

Jakmile se Zuzka stačila také občerstvit neváhala a hned vyplácala jednu fotku na zamlžené, nevzhledné a ekologicky problematické Novomlýnské nádrže.

Aby vykompenzovala to, že předchozí fotku fotila z kopce, vyfotila zase něco do kopce, tím získala stabilitu a po zbytek výpravy už nikam nespadla.

Roman a já jsme vyšplhali na vysokou skálu. Já už u vrcholku nemohl ale hrdinný Roman včas zasáhl a poslední metr mě vytáhl za hlavu nahoru.

Po další hodince se nahoru dostala i Zuzka a Jolana.

Další zastávku jsme si udělali na Stolové hoře. Zhltli jsme své svačiny a jelikož Jolana byla příliš pomalá, posvačili jsme i její svačinu. Teď se tváři smutně a dívá se po okolí kde by co ulovila.

Najezení (kromě Jolany) jsme se posledním pohledem rozloučili s pálavským masívem a rychle pospíchali do oblíbené hospůdky v Mikulově než nám vyhládne, neboť jak praví lidová moudrost "Hlad je převlečená žízeň."